Комплектуючі для зарядки електромобілів

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

  Електромобілі стають все більш популярними в Україні, незважаючи на їх вартість та відсутність широкої мережі зарядних станцій. Завжди є можливість встановити домашню зарядку для особистого користування або комерційну - для бізнесу. В обох випадках потрібні комплектуючі - кабелі, перехідники, адаптери, розетки для зарядки електромобіля.

  Зарядні станції для електромобілів на сонячній енергії

  «HEXAGON-ENERGY» пропонує купити зарядний пристрій для електромобіля в Україні з розробкою та установкою «під ключ». Ми проектуємо зарядні станції, які працюють на альтернативному джерелі енергії (сонячні батареї) і не залежать від центральної електромережі. Також пропонуємо широкий асортимент комплектуючих для домашніх та комерційних зарядок.

  Ми проектуємо та встановлюємо енергоефективні автономно-гібридні зарядки для електрокарів під запит замовника - з необхідними показниками потужності та функціональністю. А також здійснюємо монтаж сонячних станцій, які забезпечують енергетичну незалежність споживача та економію на оплаті електроенергії.

  Кабель для зарядки електромобіля

  Це витратний матеріал, який при активному використанні зношується через кілька років і вимагатиме заміни. Тому на його вибір власники електрокарів не часто звертають належну увагу. І даремно. Купівля «любого», що знайдеться в інтернет-магазині - не вихід, адже ви будете це робити занадто часто, витрачаючи зайві гроші.

  Кабелі для зарядки електромобілів, які пропонує «HEXAGON-ENERGY», мають тривалий термін експлуатації і служать роками при дбайливому ставленні. Вони мають багаторівневий захист від усіх зовнішніх факторів і оснащені спеціальною кришкою, яка закриває штекер і захищає його від засмічування.

  4 ключові властивості кабелів, які ми поставляємо

  • Підвищена стійкість до механічних навантажень і стирання
  • Надійний захист від вологи, мастил та пилу
  • Стійкість до мікроорганізмів, утворення грибка і цвілі
  • Збереження гнучкості при низьких температурах

  Перед замовленням потрібно визначитись з довжиною кабелю, а також врахувати напругу заправної станції, до якої ви підключите електрокар. Наші фахівці готові проконсультувати з усіх питань щодо вибору оптимального за всіма параметрами кабелю.

  Види роз'ємів для електромобілів

  • Type 1

  Type 1П'яти-контактний роз'єм, який використовується переважно в електромобілях американського автопрому. Працює за стандартами Mode 2, Mode 3.

  • Type 2

  Type 2Семи-контактний роз'єм для зарядки електротранспорту європейського автопрому та китайських електрокарів, які пройшли адаптацію. Підтримує режим Mode 2, Mode 3.

  • CHAdeMO

  CHAdeMOДвох-контактний роз'єм призначений для зарядки більшості електромобілів виробництва Японії, США та Європи. Призначений для потужних станцій швидкої зарядки формату Mode 4. Дозволяє заряджати електротранспорт до 80% протягом півгодини.

  • CCS Combo (Type 1/Type 2)

  CCS Combo (Type 1)CCS Combo (Type 2)Комбінований тип роз'єму, який однаково добре підходить для стандартів Mode 2, Mode 3 та Mode 4. Це найпопулярніший тип електромобільного роз'єму на європейських зарядних станціях.

  • GB/T

  GB/T (DC)GB/T (AC)Типи електромобільних роз’ємів для змінного (AC) та постійного (DC) струму, розроблені під стандарти Китаю, в Україні зустрічаються вкрай рідко, майже немає.

  • Tesla Supercharger

  Tesla Supercharger (США)Tesla Supercharger (Европа)Tesla Supercharger (Китай)Типи роз'ємів для всієї лінійки Tesla, різниця в тому, в яких регіонах електромобіль був офіційно придбаний в США або Європі.

  Типи розємів електромобілів в світі

  «HEXAGON-ENERGY» проектує зарядні станції для електрокарів з будь-яким із перерахованих вище роз'ємів і пропонує повний спектр перехідників для підзарядки будь-якого виду електротранспорту.

  Перехідники та адаптери для зарядки електромобіля

  Перехідник для зарядки електромобіля дозволяє підключити його до будь-якої комерційної прискореної зарядної станції. Якщо вам доводиться заряджати електрокар на громадських станціях, і, наприклад, у вас немає кабелю Type2, то вигідніше купити перехідник замість зарядного пристрою Type2.

  Адаптер для зарядки електромобіля пропонується в різних варіантах:

  • з промисловою однофазною вилкою в розетку 3 фази;
  • для зарядки нестандартних електрокарів від громадських зарядних станцій J1772;
  • для підключення станції з однофазною розеткою 32А до домашньої електромережі;
  • адаптери між зарядною станцією з кабелем Type 1 і роз'ємом GB/T 20234.2, який є стандартом в Китаї;
  • адаптери Combo CCS1 to CCS2 для швидкої зарядки електромобіля з ЄС тощо.

  Перехідники підходять для зарядки електромобілів, електробайків, сегвеїв, моноколес.

  4 основні якості адаптерів, які ми поставляємо

  • Корпуси перехідників зарядного кабелю виготовлені з вогнестійкого пластику, що відповідає європейським стандартам якості.
  • Довговічність адаптерів забезпечується використанням покритих сріблом контактів в роз'ємах, що перешкоджає злипанню при відключенні від живлення станції і електромобіля.
  • Адаптери щільно фіксують штекер в зарядному порту електромобіля і перешкоджають нагріванню при зарядці струмом до 60А.
  • Компактний розмір та гнучкість зарядного кабелю дозволяє використовувати, зберігати і транспортувати його в електромобілі.

  Чому вигідно купувати комплектуючі для зарядки у «HEXAGON-ENERGY»

  • Пропонуємо конкурентоспроможні ціни і допомагаємо підібрати оптимальне за вартістю рішення з урахуванням потреб покупця.
  • Поставляємо тільки сертифіковане обладнання та комплектуючі найвищої якості та надійності.
  • Виконуємо точні розрахунки і підбираємо обладнання індивідуально для кожного проекту - з урахуванням його специфіки.
  • У найкоротші терміни доставимо ваше замовлення в Україні та професійно встановимо комплект обладнання «під ключ».
  • Перед відправкою перевіряємо якість комплектуючих, щоб виключити будь-які спірні ситуації і негатив з боку замовника.

  Залиште заявку або зателефонуйте, ми підберемо кабелі, розетки і адаптери для зарядки електрокара, які будуть відповідати вашим потребам.

  • Акумулятори для сонячних панелей (батарей)
   07.02.2022
   Сонячні батареї є унікальним джерелом енергії. Якщо грамотно організувати систему, можливо отримати велику кількість незаперечних переваг. Важливим елементом таких систем є особливі акумулятори. Вони є  необхідним обладнанням для конкр...