Виробник EGing PV.

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

 Заснована в 2003, EGing PV є високотехнологічною компанією, що спеціалізується на розробці, виробництві та маркетингу сонячних фотоелектричних продуктів. Завдяки розробці високопродуктивних сонячних елементів, модулів і зосередженні на використанні і просуванні поновлюваних джерел енергії, EGing PV став першим виробником сонячних панелей і модулів на біржі в Шанхаї.

Як провідний вертикально інтегрований виробник всесвітньо визнаних сонячних фотоелектричних систем, EGing PV стрімко зростає і піднімається на нові висоти.

Багаторічно накопичувані ноу-хау технології вирощування кремнію і досвід дозволяє EGing підтримувати постійну конкурентну перевагу в якості продуктів і енергоспоживанні.

Найсучасне обладнання для обробки кремнію забезпечує високу якість пластин різних розмірів для виробництва клітин з високим ступенем конверсії.

EGing впроваджує першокласне обладнання та новітню систему контролю якості продукції.

Лінії з виробництва сонячних батарей повністю автоматизовані і не вимагають ручного втручання. Удосконалюючи виробничий процес, EGing підтримує відмінну якість і видатну продуктивність.