Виробник Schneider Electric

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Мета Schneider – дати можливість кожному максимально використовувати наші енергоресурси та ресурси, сприяючи прогресу та сталому розвитку для всіх.

Schneider Electric стимулює цифрову трансформацію, інтегруючи провідні світові процеси та енергетичні технології для реалізації всіх можливостей з підвищення ефективності та стійкості вашого бізнесу.  Впроваджує рішення від проектування та будівництва до експлуатації та обслуговування, надає можливості для переходу від корпоративного управління до інтегрованого управління компанією. 

Історія компанії Schneider бере свій початок з 1836 року, коли брати Шнайдер придбали рудники та кузні в Ле-Крезо, Франція. Через два роки вони створюють Schneider & Cie. Компанія народилася під час першої промислової революції. Майже 180 років потому, завдяки своїй непохитній відданості, досвіду та об'єднаній силі придбаних підприємств, Schneider продовжує впроваджувати інновації на всіх рівнях.

Зараз Schneider Electric ще більше зміцнює свої позиції в додатках до програмного забезпечення, критично важливого для енергетичних систем та інтелектуальних мереж. Розробляє інноваційні взаємопов'язані технології та рішення для забезпечення безпеки, надійності, ефективності та стійкого розвитку.