Luxpower

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

LuxpowerTek була заснована в 2017 році групою професійних інженерів сонячних інверторів з більш ніж 20-річним досвідом безпосереднього проектування сонячних інверторів. Команда інженерів зосереджена на тому, щоб запропонувати найсучасніші технології сонячних інверторів в епоху вуглецевої нейтральності, для  інсталяторів, монтажників  та користувачів. Згодом Luxpower стала одним з провідних постачальників сонячних інверторів в галузі. На сьогоднішній день по всьому світу встановлено понад 50 000 сонячних станцій з використанням продукції Luxpower, в тому числі гібридних інверторів Luxpower, і цей список постійно зростає. Luxpower  працює у Великобританії, Італії, Австралії, Японії, В'єтнамі, Філіппінах, Південній Африці та в Україні. Клієнти задоволені продукцією завдяки гарному дизайну, сервісу як від Luxpower, так і від HEXAGON-ENERGY. Сервіс від Luxpower також фантастичний. Завдяки фірмовій системі моніторингу інженери можуть легко дистанційно перевірити систему і отримати все про роботу сонячної станції, сонячних батарей та інвертора. Завдяки швидкій реакції та професійному підходу клієнти також фантастичні. Завдяки фірмовій системі моніторингу інженери можуть легко дистанційно перевірити систему і отримати все про роботу сонячної станції та інвертора. Завдяки швидкій реакції та професійному підходу клієнти  дуже задоволені Luxpower. Фірмова хмарна платформа Luxpower пропонує найдоступніший моніторинг продуктів для всіх користувачів у мережі, від житлових до комерційних, при цьому обслуговування завжди є головним пріоритетом.

Luxpower завжди орієнтується на потреби користувачів. Простота монтажу, простота використання, гнучке рішення для різних застосувань – ось основні цілі в розробці продукту. Тому інвертори Luxpower так широко використовуються при монтажі сонячних станцій в Україні.

Luxpower та HEXAGON-ENERGY мають на меті гарантувати, що користувачі отримають економію і енергонезалежність за рахунок сонця, та будуть насолоджуватись життям.