Компанія Deye

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Компанія Ningbo Deye Inverter Technology Co., Ltd., заснована в 2007 році і  є одним з високотехнологічних підприємств Китаю та дочірньою компанією Deye Group. Маючи площу заводу понад 15 000 м2 та повне виробниче та випробувальне обладнання, Deye стала основним гравцем на світовому ринку сонячних інверторів.

Ningbo Deye Inverter Technology Co., Ltd. спеціалізується на наданні комплексних рішень для досягнення головної мети - економія та енергонезалежность, а саме рішень для домашніх і комерційних сонячних електростанцій. Крім того, Deye пропонує сонячні інвертори для вирішення різних технічних запитів: для всіх типів сонячних батарей, для мережевих сонячних електростанцій та для автономних сонячних електростанцій, а також для гібридних сонячних електростанцій, для невеликих домашніх і комерційних систем в різних діапазонах потужності. Серед них сонячні інвертори потужністю від 1,5 до 110 кВт, гібридні інвертори потужністю 3-50 кВт і мікроінвертори потужністю 300-2000Вт.

Так компанія Deye, орієнтована на технології, завжди прагне досліджувати і розробляти нові передові технології для створення ефективних і надійних інверторів. Наприклад, Deye використовує трирівневу топологію Т-типу і вдосконалений алгоритм SVPWM для подальшого підвищення ефективності перетворення на 0,7% в порівнянні зі звичайним SPWM.

Як глобальний експерт із систем накопичення і зберігання енергії в будинках та на підприємствах, Deye прагне залишатися новатором у технологіях. Щирий прихильник досліджень та пректувань у сфері відновлюваної енергетики для використання альтернативних джерел енергії. Серед останніх розробок Deye, інтеграція сонячного гібридного інвертора Deye і проточних бромо-цинкових акумуляторів Redflow, ця інноваційна розробка забезпечить високоефективну систему накопичення і зберігання енергії безпрецедентними можливостями, а також прискорить перехід до безвуглецевого майбутнього.

Розумна платформа моніторингу Deye. Завдяки інтелектуальній платформі моніторингу інвертори для сонячних станцій всієї серії Deye підтримують дистанційне відключення, відразу в разі аварії. Також підтримується дистанційне регулювання параметрів та оновлення вмонтованого програмного забезпечення, що спрощує експлуатацію та технічне обслуговування сонячних електростанцій.

Стрінгові інвертори всієї лінійки Deye підтримують додаток VSG. При відключенні електромережі інвертор може працювати з дизель-генератором напряму без будь-яких додаткових пристроїв. Завдяки такій особливості інверторів Deye домогтися енергетичної незалежності та економії так легко.