Підключення «зеленого» тарифу та його особливості

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ. ПРОДАЖ, ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.
Підключення «зеленого» тарифу та його особливості

 Багато хто, напевно, чув про "зелений" тариф, але не знає його основних особливостей, способів підключення та інші нюансів. Це бажано ретельно вивчити, щоб оцінити всі переваги і нюанси. Багато хто хоче стати енергетично незалежним. Для цього необхідно виконати якусь роботу. Кількість будинків, в яких встановлюються сонячні батареї, поступово збільшується. Держава створила систему спеціальних тарифів для стимулювання цієї сфери.

Особливості зеленого тарифу

Статистичні дані свідчать про ефективність цього закону. З моменту його прийняття значне число домогосподарств були підключені до сонячних енергетичних систем. Обсяги виробництва такої чистої енергії поступово зростають. Для домашніх господарств з’явилась можливість налагодити свою автономію "Зелений" тариф є особливою цінністю для приватних споживачів, за яким електроенергія закуповується державою. Тобто, хтось у своєму приватному будинку встановив сонячні батареї і отримує певну кількість енергії. Надлишки можуть бути продані державі за певними цінами. Вона може варіюватися залежно від курсу ЄВРО. Скористатися цією можливістю може господарство, яке має сонячну електростанцію потужністю не більше тридцяти кіловат (більше 30 кВт потрібна ліцензія). Постачальник не повинен відмовляти господарству в придбанні за даним тарифом.

Основні особливості підключення

Щоб підключити "зелений" тариф  необхідно виконати деякі умови. До них відноситься закупівля і установка спеціального електрообладнання відповідної ємності. Тобто потрібно купити сонячні батареї і все супутнє обладнання, змонтувати його на своєму об’єкті. Після цього написати і подати спеціальну заяву, продумується схема підключення до постачальника електроенергії. Цю роль зазвичай виконує місцеве відділення обленерго. Побутовим споживачем відкривається поточний рахунок в банківській установі. У заяві необхідно прописати реквізити.

Потім слідує узгодження схеми підключення установки, надання обленерго рахунку на оплату послуг, обладнання вузла для обліку електричної енергії. Також підписується спеціальна додаткова угода, в якій зазначаються дані про придбання електроенергії, яка буде вироблена за рахунок вітру або сонця.

Все це відбувається на основі встановлених на законодавчому рівні норм. Існує закон про енергетику альтернативного типу. Це дозволяє чітко регламентувати порядок ведення обліку, продажу та інших розрахунків щодо отриманої електричної енергії. Завдяки цьому визначено чіткі норми і концепції, які дозволяють всім сторонам нормально взаємодіяти. Щоб дізнатися більш детальну інформацію, ви можете звернутися до місцевого офісу обленерго. Крім того, не завадить консультація з приводу придбання якісних сонячних батарей. Дуже важливо купувати їх в надійному місці так, щоб якість була гідною. Необхідний і компетентний монтаж. Це дозволить створити ефективну в роботі і просту в обслуговуванні альтернативну сонячну електростанцію. Вона дозволить забезпечити себе енергією та ще заробити на цьому.

автор: ГЕКСАГОН-ЕНЕРГІЯ
Відгуки по статті :
средній рейтинг: 5  відгуків: 1
Написати відгук
    • 5
    • 05.04.2020
    • Гість
    Як працює зелений тариф та як його підключити